Рюкзак Osprey Hikelite 18 18 л
Відео 8Фото 21 |
Osprey Hikelite 18 18 л26 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Hikelite 18 18 л
Усі ціни 25 →Рюкзак Osprey Hikelite 18 - O/S - зелений 009.3356 | 5 515 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 18 - O/S - зелений 009.3356 | 4 795 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 18 pine leaf green - O/S - зелений | 4 795 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 18 atlas blue - O/S - синій 009.3354 | 4 795 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 18 pine leaf green – O/S – зелений 009.3356 | 4 795 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Osprey Hikelite 18
Ціни на Osprey Hikelite 18 |
---|---|---|---|---|
Osprey Hikelite 18 18 л | від 4 795 грн. | 27 пропозицій | ||
Osprey Hikelite 26 26 л | від 5 295 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →