Рюкзак Osprey Siskin 8 8 л
Відео 2Фото 9 |
Osprey Siskin 8 8 л12 л |
|
Оснащений кріпленням для велосипедного шолома.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Siskin 8 8 л
Усі ціни 17 →Рюкзак Osprey Siskin 8 (без питної системи) - O/S - зелений 009.2740 | 3 676 грн. |
Рюкзак Osprey Siskin 8 (без питної системи) Dustmoss green O/S зелений (00 | 3 196 грн. |
Рюкзак Osprey Siskin 8 (без питьевой системы) Dustmoss Green 8 л 009.2740 | 3 196 грн. |
Рюкзак Osprey Siskin 8 (без питної системи) - O/S - зелений 009.2740 | 3 196 грн. |
Рюкзак Osprey Siskin 8 (без питної системи) Dustmoss Green O/S зелений | 3 196 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Osprey Siskin 8
Ціни на Osprey Siskin 8 |
---|---|---|---|---|
Osprey Siskin 8 8 л | від 3 196 грн. | 17 пропозицій | ||
Osprey Siskin 12 12 л | від 6 595 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →