Рюкзак Osprey Talon 26 L/XL 26 л L/XL (009.2312)
Відео 1Фото 10 | Товар застарів 6 089 грн. Призначення: активний відпочинок; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 26; Тип спинки: анатомічна; вентиляція спини; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: виведення питної системи; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; краб-кишеня; кишеня для пляшки |
Osprey Talon 26 L/XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Osprey Talon 26 L/XL
Ціни на Osprey Talon 26 L/XL |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 18 18 л | від 5 945 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Talon 26 S/M 24 л S/M | від 7 095 грн. | 20 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 S/M 34 л S/M | від 8 295 грн. | 14 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 L/XL 36 л L/XL | від 8 295 грн. | 1 пропозиція |