Рюкзак Osprey Tempest 50 WXS/S 48 л XS/S
Відео 1Фото 6 |
Osprey Tempest 50 WXS/S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Tempest 50 WXS/S 48 л XS/S
Усі ціни 7 →Рюкзак туристический Рюкзак туристический Osprey Tempest 50 S21 Stealth Bl | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black - WXS/S - чорний (009.2346) 009.234 | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black, WXS/S, чорний 009.2346 | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black - WXS/S - черный 009.2346 | 9 795 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black WXS/S (009.2346) 009.23 | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 WXS/S чорний | 9 795 грн. |
Рюкзак Osprey Tempest 50 Stealth Black XS/S (1054-009.2346) | 9 795 грн. |
Відеоогляди
Модификації Osprey Tempest 50 WXS/S
Ціни на Osprey Tempest 50 WXS/S |
---|---|---|---|---|
Osprey Tempest 30 WXS/S 28 л XS/S | від 7 895 грн. | 1 пропозиція | ||
Osprey Tempest 40 WXS/S 38 л XS/S | від 9 195 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Tempest 40 WM/L 40 л M/L | від 9 195 грн. | 22 пропозиції | ||
Osprey Tempest 50 WXS/S 48 л XS/S | від 9 795 грн. | 8 пропозицій | ||
Osprey Tempest 50 WM/L 50 л M/L | від 9 795 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →