Автолампа Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB
Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB 1 шт2 шт |
|
Галогенна автолампа підвищеної яскравості, призначена для використання у фарах головного світла легкових транспортних засобів. Подібна сумісність виражена живленням лампочки від бортмереж з напругою 12 В. Модель доведеться вчасно фарам з гніздом під цоколь H7 та базою PX26d. За розмірами та способом встановлення Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB нічим не відрізняється від штатних галогенок.
Лампа випромінює білий світловий промінь із температурою 5000К, що забезпечується завдяки синьому напиленню робочої колби. При погляді зовні автомобіля імідж фар наголошують на хромованих дзеркальних ковпачках на верхівці колби. Біле світло від лампи наближене за параметрами до природного денного освітлення, що полегшує сприйняття дорожньої обстановки та знижує стомлюваність зорового апарату у водія при поїздках за кермом у темну пору доби. При підключенні до ботової мережі машини лампочка споживає 55 Вт потужності. Заводська упаковка містить два екземпляри моделі - по одному в кожну фару.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Купити Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB
Усі ціни 9 →Автолампа H7 12V 55W PX26D OSRAM 64210CBN-HCB | 767 грн. |
OSRAM 64210CBNHCB | 630 грн. |
Лампа галогеновая Osram H7 12V 55W Cool Blue Intense Next Gen +100 2шт/ком | 1 064 грн. |
Галогенні лампи h7 55w 12v cool blue +100 комплект Osram, 64210CBN-HCB | 787 грн. |
Автолампа H7 Cool Blue Intense Next Gen+100 12V 55W PX26d - кт 2шт, (64210 | 787 грн. |
Модификації Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB
Ціни на Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB |
---|---|---|---|---|
Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-01B | від 287 грн. | 17 пропозицій | ||
Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB | від 630 грн. | 9 пропозицій |