Лампочка Osram DULUX D 18W 3000K G24d-2 (7260174)
114 грн. Купити! Лампа люмінесцентна компактна 18W 100V 1200lm 3000K G24d-2 153x12mm U-подіМаркетплейс: Rozetka.ua Darim-artЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Osram DULUX D 18W 3000K G24d-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osram DULUX D 18W 3000K G24d-2
Ціни на Osram DULUX D 18W 3000K G24d-2 |
---|---|---|---|---|
Osram DULUX D 13W 4000K G24d-2 | від 108 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 18W 3000K G24d-2 | від 114 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 18W 4000K G24d-2 | від 144 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 26W 3000K G24d-2 | від 114 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 26W 4000K G24d-2 | від 113 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →