Лампочка Osram LUMILUX T8 18W Fito G13
Osram LUMILUX T8 18W Fito G13 18 Вт36 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LUMILUX T8 18W Fito G13
Лампа люмінісцентна T8 FLUORA L 18W для рослин 4050300004235 | 225 грн. |
Люмінесцентна лампа OSRAM L18W/77 G13 Fluora (4050300004235) | 216 грн. |
Лампа трубка люмінесцентна 18W 57V 550lm 7700K G13 597x26mm [4050300004235 | 216 грн. |
Модификації Osram LUMILUX T8 18W Fito G13
Ціни на Osram LUMILUX T8 18W Fito G13 |
---|---|---|---|---|
Osram LUMILUX T8 18W Fito G13 | від 216 грн. | 3 пропозиції | ||
Osram LUMILUX T8 36W Fito G13 | від 239 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →