Лампочка Osram LUMILUX T8 36W Natura G13
Osram LUMILUX T8 36W Natura G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LUMILUX T8 36W Natura G13
Лампа люмінісцентна T8 NATURA L 36W для м'ясних вітрин 4050300010526 | 214 грн. |
Люмінесцентна лампа Osram L36W/76 G13 Natura для прилавків та холодильникі | 300 грн. |
Люмінесцентна лампа OSRAM L36W/76 G13 (4050300010526) | 270 грн. |
Лампа трубка люмінесцентна 36W 103V 1800lm 3500K G13 1213.6x26mm [40503000 | 270 грн. |
Додаткові функції і можливості лампочки Osram LUMILUX T8 36W Natura G13:
- Для освітлення гастрономії
Модификації Osram LUMILUX T8 36W Natura G13
Ціни на Osram LUMILUX T8 36W Natura G13 |
---|---|---|---|---|
Osram LUMILUX T8 18W Natura G13 | від 239 грн. | 4 пропозиції | ||
Osram LUMILUX T8 30W Natura G13 | від 270 грн. | 2 пропозиції | ||
Osram LUMILUX T8 36W Natura G13 | від 214 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →