Автолампа Osram Night Breaker Laser +150 H7 64210NL-01B
Osram Night Breaker Laser +150 H7 64210NL-01B 1 шт2 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram Night Breaker Laser +150 H7 64210NL-01B
Усі ціни 16 →Автолампа Osram галогенова 55W (OS 64210NL-01B) OS 64210NL-01B | 562 грн. |
Osram Автолампа Osram галогенова 55W (OS 64210NL-01B) OS 64210NL-01B | 562 грн. |
OSRAM 64210NL01B | 480 грн. |
Автолампа Osram галогенова 55W (64210NL) | 552 грн. |
Автолампа Osram Night Breaker Laser Next Generation H7 55W (64210NL-01B) | 542 грн. |
ще 11 пропозицій
0 0 1 3 |
Відмінне світло. Дорогу видно на порядок краще ніж за звичайної галогенової лампи за 100 грн Освітленість дороги хороша. Захоплює узбіччя. Світить далеко. Межі світла чіткі. Фари з ними добре регулюються Недоліки 2.
1 - ціна втричі дорожча за звичайні. 2 – термін служби. Встановив на початку жовтня 2020 року згоріли 3 лютого 2021 року причому одночасно. Проїхав десь 7 тис.км. Звичайні міняв десь через кожні 8-10 тис. по черзі. Фари палають постійно. За таку ціну могли б бути і довговічнішими. |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Osram Night Breaker Laser +150 H7 64210NL-01B
Ціни на Osram Night Breaker Laser +150 H7 64210NL-01B |
---|---|---|---|---|
Osram Night Breaker Laser +150 H7 64210NL-01B | від 480 грн. | 16 пропозицій | ||
Osram Night Breaker Laser +150 H7 64210NL-HCB | від 575 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →