Протеїн OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 кг
OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 kg 0.9 кг2.3 кг |
|
Протеїн торгової марки OstroVit можна вважати відносно недорогий спортивної добавкою на базі сироваткового концентрату. Вона пропонується в пакеті на 900 грам, який підійде на першу пробу, але також у продажу зустрічається і більша фасовка на 2.3 кг (теж в пакеті). Покупцям доступний широкий асортимент смаків, включаючи ягоди і фрукти, шоколад, капучино, тірамісу, ваніль і багато інших варіантів.
Протеїн OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 кг містить 30 порцій по 30 грам. У кожній міститься 23 грами білка (концентрація близько 80%), а також 1.7 г жиру і 2.3 г вуглеводів. Відповідно сумарна енергетична цінність досягає 114 ккал. У спортивній добавці немає потенційно шкідливого підсолоджувача аспартама, що дозволяє використовувати її практично всім без винятку. Заявлено, що цей спортпіт може використовуватися в якості джерела якісного білка людьми, що займаються будь-якими видами спорту і не тільки. Але в цілому основною сферою його застосування можна назвати бодібілдинг і особливо період набору спортсменами м'язової маси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OstroVit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OstroVit.
Купити OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 кг
Усі ціни 19 →Протеїн OstroVit Standaed WPC80.eu Sponge Cake 900 г | 971 грн. |
Протеин OstroVit Standard WPC80.eu 900 g /30 servings/ Cappuccino | 1 069 грн. |
Протеїн OstroVit Standard WPC80.eu 900 g /30 servings/ Cappuccino | 1 039 грн. |
Протеїн OstroVit STANDARD WPC80.eu 900 г Пирожене (5902232612417) | 1 078 грн. |
Протеїн OstroVit Standaed WPC80.eu Biscuit Dream 900 г | 971 грн. |
Модификації OstroVit Standard WPC80.eu
Ціни на OstroVit Standard WPC80.eu |
---|---|---|---|---|
OstroVit Standard WPC80.eu 0.9 кг | від 910 грн. | 19 пропозицій | ||
OstroVit Standard WPC80.eu 2.3 кг | від 3 024 грн. | 1 пропозиція |