Вантажна шина OTANI OH-301 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-301 315/80 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-301 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 11 →Otani OH-301 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 16 336 грн. |
Otani OH-301 (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 14 612 грн. |
Грузовые шины Otani OH-301 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR 1000859318 | 15 413 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-301 (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 14 673 грн. |
Шини Otani OH-301 (ведущая) 315/80 R22,5 156/150L 20PR | 15 840 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації OTANI OH-301 315/80 R22.5 156L
Ціни на OTANI OH-301 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
OTANI OH-301 315/70 R22.5 154L | від 13 886 грн. | 10 пропозицій | ||
OTANI OH-301 315/80 R22.5 156L | від 14 606 грн. | 11 пропозицій |