Вантажна шина OTANI OH-301 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-301 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-301 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 9 →Otani OH-301 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 13 926 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-301 (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 14 014 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-301 (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 13 886 грн. |
Грузовые шины Otani OH-301 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 16PR 1000859316 | 14 664 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-301 (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 13 950 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації OTANI OH-301 315/70 R22.5 154L
Ціни на OTANI OH-301 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
OTANI OH-301 315/70 R22.5 154L | від 13 886 грн. | 9 пропозицій | ||
OTANI OH-301 315/80 R22.5 156L | від 14 606 грн. | 9 пропозицій |