Вантажна шина OTANI OH-311 315/60 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-311 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-311 315/60 R22.5 154L
Усі ціни 9 →Otani OH-311 (ведущая) 315/60 R22.5 154/148L | 13 821 грн. |
Otani OH-311 (приводная) 315/60 R22.5 154/148L 16PR | 13 583 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-311 (ведуча) 315/60R22,5 154/148L | 13 557 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-311 (ведуча) 315/60R22,5 154/148L | 13 651 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-311 (ведуча) 315/60R22,5 154/148L | 13 430 грн. |
ще 4 пропозиції