Смартфон Oukitel K13 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 23Фото 9 |
Oukitel K13 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.41 ", 1560х720 (19.5:9), 268 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio A25
Камера:2 модулі, 16 МП
Акумулятор:11000 мАгод
Ємний акумулятор. Модуль NFC.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel K13 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Oukitel K13 Pro LeatherРазрешение экрана:HD+ (1560*720 px) 19:9 Цвет:Черный (Black) Оперативная память:4Gb Размер экрана (Дюймы):6.4 Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 6 999 грн. |
Мобільний телефон OUKITEL K13 Pro black leather 4/64GB 6.41" NFC 11000 мАг | 8 266 грн. | Продавець: InternetTo |
Oukitel K13 Pro KevlarРазрешение экрана:HD+ (1560*720 px) 19:9 Цвет:Черный (Black) Оперативная память:4Gb Размер экрана (Дюймы):6.4 Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 6 999 грн. |
Серія Oukitel K (ємна батарея)Порівняти в таблиці →
від 5 699 грн.
компактний, 3.5 ", 420 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: 3050 мАгод
від 5 299 грн.
6.95 ", 258 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5000 мАгод, 225 г
від 9 727 грн.
6 ", 403 ppi, Android 8.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6750T, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 234 г
від 7 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 48 МП, NFC, зарядка: 10000 мАгод, 320 г
від 6 999 грн.
6.41 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 11000 мАгод
від 4 900 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 10000 мАгод
від 4 699 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 10000 мАгод
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel K13 Pro →
брав нещодавно цей телефон скажу дуже гарний батарея чудово тримає пам'яті вистачає хороша продуктивність камера мене влаштовує не побачив Дима: користуюся Oukitel K13 Pro менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
OUKITEL K13 PRO UNBOXING Video-Super Large Big Battery-11000mAh
24 грудня 20199 174 перегляда
XIAOMI MI NOTE 10, Smartisan Nut Pro 3, DOOGEE S68 Pro, AirPods Pro, OUKITEL K13 Pro | PRO SMART #14
4 листопада 20193 722 перегляда
BLACKVIEW BV9800 PRO, UMIDIGI POWER 3, DOOGEE S95Pro, ZTE BLADE 20, OUKITEL K13 Pro | PRO SMART #12
21 жовтня 20193 994 перегляда
Oukitel K13 Pro - батарея на 11000 мАч и это не предел!
20 травня 2020812 переглядів
Oukitel K13 Pro: Имиджевый смартфон с 11000 мАч батареей!
20 травня 2020676 переглядів
Как обойти экран блокировки на Oukitel K13 Pro / Как сбросить пароль на Oukitel K13 Pro
25 липня 20222 044 перегляда
Oukitel K13 Pro. Смартфон с нереальной батареей и стильным видом!
13 травня 20201 671 перегляд
Oukitel K13 Pro - стильный, автономный и надёжный смартфон
15 травня 20204 877 переглядів
Как добавить отпечаток пальца на Oukitel K13 Pro / Разблокировка отпечатком пальца Oukitel K13 Pro
25 липня 2022113 переглядів
I Сравните Смартфоны Smartphone Doogee S88 Pro Oukitel K13 Blackview BV9100 Doogee BL 12000 202107
20 листопада 2021120 переглядів
Oukitel K13 pro Pattern unlock ||oukitel k13 pro hard reset without pc
7 серпня 2022509 переглядів
Transfer Files from Oppo Device to Oukitel K13 Pro via Send Anywhere App
1 вересня 2023118 переглядів
Oukitel K13 Pro - Default Ringtones Presentation / Incoming Call Sounds List
3 вересня 2022110 переглядів
Oukitel K13 Pro - How To Switch Off Phone
21 серпня 2022241 перегляд
Oukitel K13 Pro - Full Specifications | Features | Camera | Storage
7 березня 2021856 переглядів
Oukitel K15 Plus vs Oukitel K13 Pro
5 травня 20213 297 переглядів
How to Enter Fastboot Mode on Oukitel K13 Pro - Open Fastboot Mode
22 січня 2023172 перегляда
Show OUKITEL K13 Pro, Review
1 березня 2020456 переглядів
Oukitel K13 Pro - How To Remove Sim Card Pin Code
21 серпня 2022165 переглядів
How to Use Alarm Clock in OUKITEL K13 Pro – Set Up Alarm Clock
12 серпня 2022264 перегляда
How to Hard Reset OUKITEL K13 Pro - Bypass Screen Lock / Factory Reset by Recovery Mode
5 серпня 20221 599 переглядів
How to Insert Nano SIM and Micro SD Card in OUKITEL K13 Pro | Set Up SIM and External Storage
11 січня 20231 368 переглядів
OVP OUKITEL K13 PRO Duszek poeta
7 травня 2020394 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 16 МП, уповільнена зйомка, зарядка: 5000 мАгод
від 6 877 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 33 658 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 390 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 740 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 275 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 499 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 388 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 17 354 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г