Вантажна шина Ovation VI-025 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-025 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-025 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 15 →Ovation VI-025 385/65 R22.5 160K | 10 907 грн. |
Ovation VI-025 (рулевая) (385/65R22.5 160K) | 10 049 грн. |
Ovation VI-025 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR "M+S" | 10 204 грн. |
Ovation VI-025 (Рулевая) (385/65R22.5 160K) | 9 571 грн. |
Ovation VI-025 385/65 R22.5 160K | 9 740 грн. |
ще 10 пропозицій