Вантажна шина Ovation VI-638 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-638 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-638 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 21 →Ovation VI-638 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 10 690 грн. |
Ovation VI-638 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 9 111 грн. |
Ovation VI-638 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 9 853 грн. |
Ovation VI-638 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 9 150 грн. |
Ovation VI-638 315/70 R22.5 154/150L | 9 470 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ovation VI-638 315/70 R22.5 154L
Ціни на Ovation VI-638 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-638 315/70 R22.5 154L | від 8 978 грн. | 21 пропозиція | ||
Ovation VI-638 315/70 R22.5 154M | від 10 636 грн. | 4 пропозиції |