Вантажна шина Ovation VI-660 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-660 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-660 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 19 →Ovation VI-660 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 4 638 грн. |
Ovation VI-660 (рулевая) (215/75R17.5 135J) | 4 186 грн. |
Ovation VI-660 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 4 380 грн. |
Ovation VI-660 215/75 R17.5 135/133J | 4 315 грн. |
Ovation VI-660 (Рулевая) (215/75R17.5 135/133J) | 4 069 грн. |
ще 14 пропозицій