Вантажна шина Ovation VI-668 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-668 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-668 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 20 →Ovation VI-668 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 9 300 грн. |
Ovation VI-668 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 8 313 грн. |
Ovation VI-668 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 8 439 грн. |
Ovation VI-668 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 8 380 грн. |
Ovation VI-668 (Ведущая) (295/80R22.5 152/149M) | 8 190 грн. |
ще 15 пропозицій