Вантажна шина Ozka IND 80 16.9 R28 156A8
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka IND 80 16.9 R28 156A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka IND 80 16.9 R28 156A8
Усі ціни 6 →Ozka IND80 16.9 R28 156A8 | 21 322 грн. |
Шини Ozka IND80 (индустриальная) 16,9 R28 156A8 14PR | 21 025 грн. |
Индустриальные шины Ozka IND80 (индустриальная) 16.9 R28 156A8 14PR 100145 | 22 261 грн. |
Ozka Ind80 (16.9/R28 156A8) | 22 592 грн. |
Ozka IND80 індустріальна індустріальна (16,9R28 156A8) 335835 | 22 360 грн. |
Всесезонні шини Ozka IND80 (індустріальна) 16.9 R28 156A8 14PR | 23 597 грн. |