Вантажна шина Ozka KNK 40 6 R9 121A5
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka KNK 40 6 R9 121A5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka KNK 40 6 R9 121A5
Усі ціни 8 →Ozka KNK40 6 R9 121A5 | 2 771 грн. |
OZKA Індустріальна шина OZKA KNK40 (для навантажувачів) 6.00-9 121A5 12PR | 2 496 грн. |
Грузовые шины Ozka KNK40 (с/х) 6 R9 121A5 12PR 1001455000 | 2 812 грн. |
Індустріальна шина OZKA KNK40 (для навантажувачів) 6.00-9 121A5 12PR | 2 451 грн. |
OZKA Індустріальна шина OZKA KNK40 (для навантажувачів) 6.00-9 121A5 12PR | 2 485 грн. |
ще 3 пропозиції
Схожі