Вантажна шина Ozka KNK 50 15.5 R24 163A6
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka KNK 50 15.5 R24 163A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka KNK 50 15.5 R24 163A6
Усі ціни 8 →Ozka KNK50 15.5/80 R24 163A6 | 15 429 грн. |
Cільгосп шина OZKA KNK50 15.5/80-24 163A6 12PR | 15 407 грн. |
OZKA Cільгосп шина OZKA KNK50 15.5/80-24 163A6 12PR | 15 553 грн. |
Cільгосп шина OZKA KNK50 15.5/80-24 163A6 12PR | 15 262 грн. |
Ozka Knk50 (15.5/80R24 163A6) | 17 316 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Ozka KNK 50 15.5 R24 163A6
Ціни на Ozka KNK 50 15.5 R24 163A6 |
---|---|---|---|---|
Ozka KNK 50 9.5 R24 116A6 | від 6 720 грн. |
Ozka KNK 50 11.2 R24 122A6 | від 7 596 грн. | 5 пропозицій | ||
Ozka KNK 50 12.4 R24 118A6 | від 9 971 грн. | 1 пропозиція | ||
Ozka KNK 50 14.9 R24 137A6 | від 13 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Ozka KNK 50 15.5 R24 163A6 | від 15 262 грн. | 8 пропозицій | ||
Ozka KNK 50 16.9 R24 136A6 | від 14 787 грн. | 3 пропозиції |