Вантажна шина Ozka KNK 50 15.5 R38 138A6
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka KNK 50 15.5 R38 138A6 13.6 R38 " 131 A6 15.5 R38 " 138 A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka KNK 50 15.5 R38 138A6
Усі ціни 10 →Ozka KNK50 15.50-38 138A6 (10PR) | 19 982 грн. |
Ozka KNK50 15.5 R38 138A6 | 17 185 грн. |
OZKA Cільгосп шина OZKA KNK50 15.5-38 138A6 | 17 496 грн. |
Индустриальные шины Ozka KNK50 (индустриальная) 15.5 R38 138A6 10PR 100186 | 17 577 грн. |
Cільгосп шина OZKA KNK50 15.5-38 138A6 | 17 253 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ozka KNK 50 15.5 R38 138A6
Ціни на Ozka KNK 50 15.5 R38 138A6 |
---|---|---|---|---|
Ozka KNK 50 13.6 R38 131A6 | від 16 284 грн. | 4 пропозиції | ||
Ozka KNK 50 15.5 R38 138A6 | від 17 079 грн. | 10 пропозицій |