Вантажна шина Ozka KNK 50 18.4 R30 154A6
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Ozka KNK 50 18.4 R30 154A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ozka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ozka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ozka KNK 50 18.4 R30 154A6
Усі ціни 6 →Ozka KNK50 18.4 R30 154A6 | 21 322 грн. |
Cільгосп шина OZKA KNK50 18.4-30 154A6 | 22 179 грн. |
Cільгосп шина OZKA KNK50 18.4-30 154A6 | 22 390 грн. |
OZKA Cільгосп шина OZKA KNK50 18.4-30 154A6 | 22 601 грн. |
OZKA Cільгосп шина OZKA KNK50 18.4-30 154A6 | 22 284 грн. |
Индустриальные шины Ozka KNK50 (индустриальная) 18.4 R30 154A6 14PR 100145 | 23 102 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ozka KNK 50 18.4 R30 154A6
Ціни на Ozka KNK 50 18.4 R30 154A6 |
---|---|---|---|---|
Ozka KNK 50 16.9 R30 144A6 | від 16 142 грн. | 5 пропозицій | ||
Ozka KNK 50 16.9 R30 150A6 | від 17 325 грн. | 1 пропозиція | ||
Ozka KNK 50 18.4 R30 154A6 | від 21 322 грн. | 6 пропозицій |
Схожі