Змішувач Paffoni Ringo-West RIN071CR
Фото 7 |
Paffoni Ringo-West RIN071CR |
|
Модель без донного клапана.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo-West RIN071CR
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини Paffoni Ringo хром RIN071CR-ES | 4 706 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Ringo (колір - хром), без донного клапана RI | 4 354 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Ringo без донного клапана, хром (RIN071CR | 4 706 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Ringo хром RIN071CR-ES | 4 706 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Light чорний матовий RIN071NO | 5 663 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →