Змішувач Paffoni Tango TA019CR
Фото 3 |
Paffoni Tango TA019CR |
|
Додатково може комплектуватися внутрішнім функціональним блоком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Tango TA019CR
Змішувач для душу та ванни Paffoni Tango TA 019 CR/M TA019CR/M | 11 570 грн. |
Paffoni Rubinetterie Tango Chrom Ta019Cr | 9 758 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Paffoni Tango на 3 споживача хром (T | 13 682 грн. |
Paffoni Rubinetterie Tango Chrom Ta019Cr | 9 996 грн. |
Змішувач для душу на 3 споживача Paffoni Tango (колір - хром), в комплекті | 9 438 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →