Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 Dual (NE63050019P1-190AD)
Відео 12Фото 11 |
Palit GeForce RTX 3050 Dual |
|
Швидкодіюча ігрова відеокарта доступного класу на основі графічного процесора Nvidia GA106 (8 нм, Ampere), представлена на ринку в 2022 році. Важлива особливість пристрою-воно практично не представляє ніякого інтересу для Майнер, оскільки вкрай слабо підходить для видобутку криптовалюта. У порівнянні з великим кількість конкуруючих моделей схожого типу, може похвалитися демократичною вартістю.
Конкретно ця модифікація відеокарти Palit GeForce RTX 3050 Dual оснащена 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 з шиною 128 біт, частота роботи GPU — 1777 МГц, але це молодша модифікація в сімействі. Підтримується виведення тривимірного зображення методом трасування променів (Real-Time Ray Tracing), а також технологія інтелектуального масштабування DLSS (згладжування з алгоритмами глибокого навчання).
Має в своєму розпорядженні два 90-мм вентилятори для ефективного охолодження і минималистичной настроюється RGB-підсвічуванням на бічній стороні (підсвічується тільки назва відеокарти). В цілому, може послужити відмінним рішенням для бюджетного ігрового комп'ютера з моніторами FullHD - або wqhd-дозволу. Здатна забезпечити комфортно високий фреймрейт у всіх популярних ААА-тайтлах 2018-2022 років при високих налаштуваннях графіки. При цьому в режимі низького навантаження забезпечує практично безшумну роботу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Купити Palit GeForce RTX 3050 Dual
Відеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 3050 Dual 8GB GDDR6 | 9 902 грн. |
Видеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 3050 Dual 8GB GDDR6 | 9 772 грн. |
Palit PALIT NVIDIA RTX 3050 DUAL 8GB GDDR6 128bit DVI HDMI DP V1 (RTX3050 | 10 680 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 3050 Dual (NE63050019P1-190AD) [79038] | 17 052 грн. |
Відеокарта GF RTX 3050 8GB GDDR6 Dual Palit (NE63050019P1-190AD) | 12 999 грн. |
1 1 4 3 |
неплохо, але завжди можна краще на момент покупки - ціна, і можливість доторкнутися до РТХ, зовнішній вигляд, розміри, і взагалі відгуки, тиха робота, проста установка неактуальність її вже буквально через рік (деякі ігри навіть на низьких лагають) |
Ну ви реально думаєте, що ціни будуть такі як на сайті зарекомендовані? Ну млинець 2022 рік, ви подивіться наприклад у скільки разів rtx 2060 вище за рекомендовану ціну, інші відеокарти так само. Ціни в найближчі 2 роки не будуть такі як раніше. Вирішуйте ви, чекати пару років щоб купити цю відюху за нормальною ціною (коли вона буде на той час [censored]) або купити зараз і насолоджуватися? Всі користуюся Palit GeForce RTX 3050 Dual OC менше місяця |
Модификації Palit GeForce RTX 3050 Dual
Ціни на Palit GeForce RTX 3050 Dual |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 3050 Dual | від 9 772 грн. | 5 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 3050 Dual OC | від 9 384 грн. | 5 пропозицій |