Підгузки Pampers Active Baby 4 / 106 pcs
Товар застарів 717 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 9 – 14; Упаковка (шт): 106; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Active Baby 4 / 106 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 0 1 7 |
22 листопада 2015, 07:58
А цена этих подгузников размер 4 -70 шт #
и как происходит оплата и напишите пожалуйста номер телефона
чтоб я с вами связалась
anonim
1 липня 2014, 08:44
Памперсы №5 сняты с производства? #
Не могу найти ни где памперсы 5-ку ,что случилась?Будут ли они?
Модификації Pampers Active Baby 4 / 106 pcs
Ціни на Pampers Active Baby 4 / 106 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Active Baby 4 / 46 pcs | від 459 грн. | 17 пропозицій | ||
Pampers Active Baby 4 / 49 pcs | від 649 грн. | 3 пропозиції | ||
Pampers Active Baby 4 / 58 pcs | від 630 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Active Baby 4 / 76 pcs | від 699 грн. | 18 пропозицій | ||
Pampers Active Baby 4 / 90 pcs | від 1 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Active Baby 4 / 180 pcs | від 1 799 грн. | 13 пропозицій |