Підгузки Pampers Premium Care 1 / 78 pcs
Відео 5Фото 5 | Очікується у продажу 942 грн. Одноразові гігієнічні вироби належать до преміум-лінійку марки Pampers і позиціонуються в якості підгузників, здатних забезпечити до 12 годин сухості, а також подбати про комфорт і захист ніжної і чутливої дитячої шкіри. Вони підходять самим маленьким діткам незалежно від статі: вагова група від 2 до 5 кг. Всмоктуючий шар доповнено спеціальною сіткою Heart Quilts, яка сприяє поглинанню вологи. Підгузники Pampers Premium Care 1 / 78 pcs зроблені з приємних на дотик, м'яких матеріалів, які захищають шкіру від подразнень і попрілостей. Комфортну посадку памперсам забезпечують м'які боковини, а надійну фіксацію на тілі — традиційні липучки. Спеціальний індикатор підкаже батькам про наповнення вироби і необхідності заміни. Крім економічною упаковки на 78 штук в продажу зустрічається ще...одна велика коробка (на 88 одиниць) і невелика пачка на 26 одиниць. |
Pampers Premium Care 1 / 78 pcs |
|
Одноразові гігієнічні вироби належать до преміум-лінійку марки Pampers і позиціонуються в якості підгузників, здатних забезпечити до 12 годин сухості, а також подбати про комфорт і захист ніжної і чутливої дитячої шкіри. Вони підходять самим маленьким діткам незалежно від статі: вагова група від 2 до 5 кг. Всмоктуючий шар доповнено спеціальною сіткою Heart Quilts, яка сприяє поглинанню вологи.
Підгузники Pampers Premium Care 1 / 78 pcs зроблені з приємних на дотик, м'яких матеріалів, які захищають шкіру від подразнень і попрілостей. Комфортну посадку памперсам забезпечують м'які боковини, а надійну фіксацію на тілі — традиційні липучки. Спеціальний індикатор підкаже батькам про наповнення вироби і необхідності заміни. Крім економічною упаковки на 78 штук в продажу зустрічається ще одна велика коробка (на 88 одиниць) і невелика пачка на 26 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Модификації Pampers Premium Care 1 / 78 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 1 / 78 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 1 / 26 pcs | від 165 грн. | 14 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 1 / 72 pcs | від 714 грн. | 15 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 1 / 136 pcs | від 1 299 грн. | 10 пропозицій |