Тепловий насос Panasonic Aquarea T-CAP KIT‑WXC16H9E8 16 кВт
Panasonic Aquarea T-CAP KIT‑WXC16H9E8 16 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Aquarea T-CAP KIT‑WXC16H9E8 16 кВт
Тепловой насос Panasonic Aquarea T-CAP KIT-WXC16H9E8 (16 кВт, 380 В) 10042 | 3 952 510 грн. |
Тепловий насос повітря-вода Panasonic Aquarea T-CAP KIT-WXC16H9E8 | 395 509 грн. |
Тепловий насос Panasonic Aquarea T-CAP Bi-Bloc (WH-UX16HE8/WH-SXC16H9E8) п | 395 509 грн. |
Модификації Panasonic Aquarea T-CAP KIT‑WXC16H9E8
Ціни на Panasonic Aquarea T-CAP KIT‑WXC16H9E8 |
---|---|---|---|---|
Panasonic Aquarea T-CAP KIT-WXC09H3E8 9 кВт | від 287 598 грн. | 4 пропозиції | ||
Panasonic Aquarea T-CAP KIT‑WXC12H9E8 12 кВт | від 335 251 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic Aquarea T-CAP KIT‑WXC16H9E8 16 кВт | від 395 509 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →