Фотоапарат Panasonic DC-G9 kit 12-60
Відео 42Фото 41 |
Panasonic DC-G9 kit 12-60
12-60 ммbody
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 20 МПікс
Фокусна відстань:12 - 60 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:5184x3888 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:9 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
П'яти-осьова стабілізація з компенсацією трясіння до 6.5 стоп. Ємний буфер пам'яті для RAW формату (до 50 кадрів за серію). Функція склеювання кадрів фото зі зрушенням матриці (до 80 МП). Швидкий автофокус (0.04 на фокусування).
Видошукач відображає інформацію з частотою кадрів до 120 к/с, і дозволяє перемикати кроп на: x0.7, x0.77 і х0.83.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DC-G9 kit 12-60
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic DC-G9 kit 12-60
Усі ціни 25 →Фотоапарат PANASONIC DC-G9 II + 12-60 мм f/3.5-5.6 (DC-G9M2MEE) DC-G9M2MEE | 76 999 грн. |
Panasonic Lumix DC-G9 kit (12-60mm) (DC-G9MEG-K) | 42 300 грн. |
Panasonic Lumix DC-G9 kit (12-60mm) (DC-G9MEG-K) English Menu | 68 126 грн. |
Panasonic Lumix DC-G9 kit (12-60mm) (DC-G9MEG-K) English Menu | 67 594 грн. |
Фотоапарат PANASONIC DC-G9 II + 12-60 мм f/3.5-5.6 (DC-G9M2MEE) | 76 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic DC-G9
Ціни на Panasonic DC-G9 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-G9 kit 12-60 | від 42 300 грн. | 25 пропозицій | ||
Panasonic DC-G9 body | від 30 800 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →