Акумулятор Panasonic Eneloop Lite 2xAAA 550 mAh
Відео 3 |
Panasonic Eneloop Lite 2xAAA 550 mAh 2 шт4 шт |
|
Утримання робочого напруги майже до повного вичерпання заряду. Постачаються зарядженими і готовими до використання «з коробки». Саморозряд — не більше ніж на 30% за п'ять років.
Мініатюрні — типорозмір АА — батареї, що поставляються по 2 у пачці і розраховані на щоденне використання в приладах з відносно невисоким енергоспоживанням. Акумулятори Panasonic Eneloop Lite AAA 550 mAh BK-4LCCE/2BE мають ємність всього в 550 мАгод, однак здатні тримати робоче напруга майже до повного виснаження запасів енергії і переносити до 3000 циклів заряду/розряду. Останнє робить їх, зокрема, непоганим варіантом для техніки з частою підзарядкою — такий, як радіотелефони, регулярно повертаються на базу. Як і всі Eneloop, дана серія поставляється в повністю готовому до роботи стані.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Eneloop Lite 2xAAA 550 mAh
Усі ціни 26 →Акумулятор Panasonic Eneloop Lite Aaa 550 2BP mAH NI-MH (BK-4LCCE / 2BE) | 361 грн. |
Аккумулятор Panasonic Eneloop Lite Aaa 550 2BP mAH NI-MH (BK-4LCCE/2BE) | 361 грн. |
Panasonic Panasonic Eneloop Lite AAA [550 2BP mAH NI-MH] BK-4LCCE/2BE | 360 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop NI-MH Lite AAA 550 мАг, 2 шт. (BK-4LCCE/2BE) | 359 грн. |
PANASONIC Eneloop Lite AAA 550 2BP mAH NI-MH (BK-4LCCE/2BE) | 359 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic Eneloop Lite
Ціни на Panasonic Eneloop Lite |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Lite 2xAAA 550 mAh | від 260 грн. | 26 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Lite 4xAAA 550 mAh | від 429 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →