Акумулятор Panasonic Eneloop Lite 4xAAA 550 mAh
Відео 3 |
Panasonic Eneloop Lite 4xAAA 550 mAh 2 шт4 шт |
|
Комплект, що включає чотири легких і компактних нікель-металгідридних (Ni-MH) акумулятора типорозміру ААА з низьким саморозрядом і високою кількістю робочих циклів. Призначені для використання у складі пультів дистанційного керування, годинників, мобільних трубок DECT-телефонів і малоспоживаючих дитячих іграшок, розрахованих на живлення від двох елементів формату ААА. Також підійдуть для широкого переліку портативних пристроїв, що не потребують значних розрядних струмів.
Відрізняються від бюджетних акумуляторів наднизьким саморозрядом, неймовірною довговічністю та здатністю до багаторазового циклювання. Також варто відзначити швидку зарядку, зумовлену порівняно невеликою ємністю, і відсутність неприємного ефекту пам'яті, який значно знижує ємність батарей при неповних циклах заряду-розряду. Акумулятори Panasonic Eneloop Lite 4xAAA зберігають функціональність за знижених температур повітря (до -20 °C). Виробник гарантує збереження 70% енергії після п'яти років зберігання (бюджетні Ni-MH акумулятори за рік втрачають понад 50%). Заявлено збереження працездатності при частому циклуванні (до 3000 циклів), що є запорукою тривалої безпроблемної багаторічної експлуатації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Eneloop Lite 4xAAA 550 mAh
Усі ціни 6 →PANASONIC Eneloop Lite AAA 550 4BP mAH NI-MH (BK-4LCCE/4BE) | 429 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop NI-MH Lite AAA 550 мАг, 4 шт. (BK-4LCCE/4BE) | 429 грн. |
PANASONIC Eneloop Lite AAA 550 4BP mAH NI-MH (BK-4LCCE/4BE) | 429 грн. |
Акумулятор Panasonic eneloop Lite AAA 550 мАг Ni-MH 4 шт (BK-4LCCE/4BE) | 429 грн. |
Акумулятори PANASONIC ENELOOP NI-MH Lite HR03/AAA 550 mAh 4 шт | 747 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop Lite BK-4LCCE/4BE, AAA/(HR03), 550mAh, LSD Ni | 496 грн. |
Модификації Panasonic Eneloop Lite
Ціни на Panasonic Eneloop Lite |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Lite 2xAAA 550 mAh | від 260 грн. | 25 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Lite 4xAAA 550 mAh | від 429 грн. | 6 пропозицій |