Машинка для стрижки Panasonic ER-1512
Відео 3Фото 4 |
Panasonic ER-1512 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic ER-1512
Тример для бороди та вусів Panasonic ER-1512-K801 | 6 716 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Panasonic ER1512K801 | 6 109 грн. |
Panasonic ER1512K801 | 6 258 грн. |
Триммер для бороды и усов Panasonic ER-1512-K801 | 6 722 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →