Машинка для стрижки Panasonic ER-GP80
Відео 15Фото 9 |
Panasonic ER-GP80 |
|
Професійний тример з комбінованим живленням для стрижки та обробки рослинності на обличчі. Відрізняється використанням унікальних Х-подібних лез, гарантують швидке і якісне різання волосся/щетини будь густини та жорсткості. Виробником позиціонується як модель верхньої цінової категорії, призначена для активного побутового та професійного застосування. Забезпечений зручним дисковим регулятором довжини різання (6 фіксованих установок від 0,8 мм до 2 мм з кроком 0,3 мм).
Комплектується трьома пасивними насадками-гребенями, збільшують висоту різання до 3/4, 6/9 і 12/15 мм. Всі самозаточувальні леза тримера Panasonic ER-GP80 виготовлені з високолегованої нержавіючої сталі, яка забезпечує тривале збереження чудових ріжучих властивостей. Невеликий крок зубів дає можливість виконувати точні зрізи і створювати чіткі контури. Інтегрований літій-іонний акумулятор, позбавлений ефекту пам'яті, забезпечує більш 50 хв автономної роботи і повністю заряджається всього 60 хв. Крім цього, тример може безпосередньо харчуватися від побутової електромережі з напругою від 110 до 240 В. Передбачений LED-індикатор рівня залишкового заряду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic ER-GP80
Усі ціни 7 →Машинка для стрижки Panasonic ER-GP80-K820 | 7 498 грн. |
Професійна машинка для стрижки Panasonic ER-GP80-K820 | 7 999 грн. |
Panasonic ER-GP80-K820 | 8 120 грн. |
Триммер Panasonic ER-GP80-K820 | 7 532 грн. |
Професійна стрижкова машинка Panasonic ER-GP80-K820 | 9 599 грн. |
Професійна стрижкова машинка ER-GP80-K820 OPENBOX | 8 879 грн. |
Машинка для стрижки, тример Panasonic ER-GP80 PRO (професійна) | 9 799 грн. |
Рекомендую професійним перукарям, але кому дозволяють кошти можна і додому-річ дорога, але це як кажуть: Береш у руки, маєш річ! Купувала у магазині Panashop. Дали спробувати зразок, навіть трохи постригти. Як тільки береш до рук відразу відчуття в руці дуже гарної речі. Найкраща на сьогоднішній день машинка. Зроблено у Японії. Дуже висока тактильність. Справжній професійний інструмент. Малошумна. Працює як від мережі, так і від акумуляторів. З нею можна творити чудеса. Їх просто немає! користуюся Panasonic ER-GP80 місяць і більше |