Відеокамера Panasonic HC-VXF1
Відео 30Фото 8 |
Купити Panasonic HC-VXF1
Усі ціни 29 →PANASONIC HC-VXF1EE-K | 27 999 грн. |
PANASONIC HC-VXF1EE-K | 27 999 грн. |
Цифр. видеокамера 4k Flash Panasonic hc-vxf1ee-k | 28 727 грн. |
Цифрова відеокамера Panasonic HC-VXF1EE-K | 27 794 грн. |
Цифровая видеокамера Panasonic 4K Flash HC-VXF1EE-K | 27 999 грн. |
Розташування клавіш меню зробили дуже незручно. У мене склалося враження що це найгірше що я колись з Panasonic влаштований. Переваг немає! Камера [censored]! Все зроблено через одне місце! Ціна не відповідає! Я за великий час користування Panasonic камерами дуже розчарований! Хлопці хочете геморой, є зайві гроші? Беріть. користуюся Panasonic HC-VXF1 місяць і більше рекомендую не купувати |
Портфоліо японської компанії Panasonic поповнилося в 2018 році відразу трійцею відеокамер аматорського призначення. Найбільш підкованою з них у технічному плані виявилася модель HC-VXF1.
Преміальне коріння
Камера базується на CMOS-матриці зі зворотним підсвічуванням (8.57 МП). Сенсор зображення закріплений на рухомому стабілізуючому майданчику з шарнірною основою (Ball O.I.S.). Стаб компенсує тремтіння рук оператора й зміщення камери вгору-вниз, вправо-вліво, а також навколо власної осі. Преміальне коріння пристрою на додаток видає оптика Leica Dicomar з набором еквівалентних фокусних відстаней 25-600 мм і «плаваючою» світлосилою f/1.8-4.
4К-відеозйомка
Що стосується відеозйомки, її камера виробляє в максимальній роздільній здатності 4К (3840х2160 пікселів) з високими показниками кадрової частоти (50 к/с) і бітрейту (до 72 Мбіт/с). Паралельно з відеорядом пишеться багатоканальний звук Dolby Digital 5.1. Поставлений на озброєння стаб змінює алгоритми залежно від поточних умов знімального процесу, також оператору доведеться вельми до речі опція автовирівнювання горизонту.
Розсип кнопок
На «тушці» відеокамери можна побачити цілу купу всіляких клавіш, зокрема налаштовуваних під власні уподобання. Однак розкидані вони хаотично, що часом викликає певні труднощі. Також двоякі враження залишає колесо фокусування навколо передньої лінзи — до його використання необхідно добре пристосуватися. А ось електронний видошукач в арсеналі моделі заслуговує виключної похвали.
Бездротові мережі
Обов'язковий атрибут будь-якої поважаючої себе камери з вищих верств суспільства аматорських камкордерів — повний спектр бездротових модулів зв'язку. Модель не тільки тримає зв'язок зі смартфонами черерз мережу Wi-Fi, але й накладає картинку з них на основний відеоряд в окремих віконцях. З такими даними відеокамера задовольнить практично всі бажання простих обивателів і послужить відмінним придбанням в амплуа напівпрофесійного рішення для зйомки 4К-відео.