Факс Panasonic KX-FT982
Panasonic KX-FT982 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic KX-FT982
Усі ціни 8 →Panasonic KX-FT982UA-B | 1 199 грн. |
Факсимільний апарат PANASONIC KX-FT982UA-B | 1 507 грн. |
Факс Panasonic KX-FT982UA-B Black (термобумага) (KX-FT982UA-B) | 1 371 грн. |
Факсимільний апарат Panasonic KX-FT982UA-B | 1 699 грн. |
Факсимільний апарат PANASONIC KX-FT982UA-B | 1 584 грн. |
ще 3 пропозиції
Показано 3 із 83 запитань
ще 15 запитань
Додаткові функції і можливості факсу Panasonic KX-FT982:
- Однокнопковий набір на 10 номерів
- Monitor - набір номера без зняття трубки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →