Акустична система Paradigm Monitor SE 3000F
Фото 16 |
Paradigm Monitor SE 3000F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Monitor SE 3000F
Paradigm Monitor SE 3000F Matte Black офіційна гарантія | 36 899 грн. |
Підлогова акустика Paradigm Monitor SE 3000F Matte Black | 33 866 грн. |
Підлогова акустика Paradigm Monitor SE 3000F | 38 114 грн. |
Paradigm Monitor SE 3000F Gloss White офіційна гарантія | 36 899 грн. |
Підлогова акустика Paradigm Monitor SE 3000F Gloss White | 33 866 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →