Сейф Paritet-K GRIFFON W-3219E
Відео 1Фото 22 |
Paritet-K GRIFFON W-3219E |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Купити Paritet-K GRIFFON W-3219E
Усі ціни 19 →Сейф Griffon W.3219.E | 17 784 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3219.E | 18 570 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3219.E | 17 784 грн. |
Сейф вбудований W.3219.E Griffon | 16 249 грн. |
Сейф GRIFFON W.3219.E | 15 559 грн. |
Маючи за плечима солідний досвід у виробництві сейфів, вітчизняний бренд «Паритет-К» родом з Ніжина Чернігівської області може запропонувати широкий асортимент сховищ цінностей. В його числі — одна з цікавих моделей вбудованого типу W-3219E.
Електронний замок
Символ «Е» в імені сейфа недвозначно натякає про поставленому на озброєння електронному кодовому замку. Енергією його живить батарейка типу «Крона», заряду якої зазвичай вистачає на рік-півтора. При низькому заряді елемента живлення кожне відкриття дверцят супроводжується звуковим сигналом, а якщо батарея сяде повністю, відчинити сейф можна зовні через дві спеціальні клеми. Кодовий замок підтримує установку комбінації довжиною до 6 символів, на введення чого дається 4 спроби. У разі невдачі замок автоматично блокується на 5 хв.
Базова захист
Корпус виробу являє собою двохстінний «бутерброд» з «начинкою» з фортифікаційного бетону. Його товщина бічних стінок-2 мм, а двері — 10 мм. В прорізі останню надійно утримують чотири ригеля (два виведені на ліву сторону дверей, по одному — вгору і вниз). За класифікацією захисту від злому сейфа визначено базовий рівень зламостійкості (I клас). Натиску підготовленого ведмежатника Paritet-K GRIFFON W-3219E навряд чи встоїть, однак просто так дістатися до його вмісту не вийде.
Надійність і невибагливість
Внутрішній простір сейфа поділено приблизно навпіл знімною горизонтальною поличкою. Відповідно, зберігати в ньому можна цінності різного роду — від ювелірних прикрас до цінних паперів формату А4. Додатковими заходами захисту вмісту виступають анкерні стрижні товщиною 8 мм, за допомогою яких сейф кріпиться на стіну. По співвідношенню ціни і якостей дітище Paritet-K входить в когорту лідерів середнього сегмента, підкуповуючи надійністю в експлуатації і невибагливістю в зверненні.
- Модель GRIFFON W3219K — тип замку-ключовий
- Модель GRIFFON W3219E — тип замку-електронний
- Модель GRIFFON W3219C — тип замку кодовий механічний
- Модель GRIFFON W3219KC — тип замку-ключовий і кодовий механічний
Модификації Paritet-K GRIFFON W-3219E
Ціни на Paritet-K GRIFFON W-3219E |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON W-2015K | від 6 037 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2015C | від 9 423 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315E | від 13 622 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315C | від 10 210 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319K | від 4 200 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319KC | від 8 490 грн. | 18 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319E | від 7 508 грн. | 25 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319C | від 10 473 грн. | 14 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219K | від 9 617 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219KC | від 10 992 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219E | від 15 559 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219C | від 12 546 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228K | від 6 117 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228KC | від 11 868 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228E | від 16 614 грн. | 24 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228C | від 12 992 грн. | 14 пропозицій |