Сейф Paritet-K GRIFFON W-3228C
Відео 1Фото 22 |
Paritet-K GRIFFON W-3228C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paritet-K GRIFFON W-3228C
Усі ціни 14 →Сейф Griffon W.3228.C | 14 850 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3228.C | 14 890 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3228.C | 14 850 грн. |
Сейф вбудований W.3228.C | 12 992 грн. |
Сейф Griffon W.3228.C | 14 851 грн. |
ще 9 пропозицій
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель GRIFFON W3228K — тип замку-ключовий
- Модель GRIFFON W3228E — тип замку-електронний
- Модель GRIFFON W3228C — тип замку кодовий механічний
- Модель GRIFFON W3228KC — тип замку-ключовий і кодовий механічний
Модификації Paritet-K GRIFFON W-3228C
Ціни на Paritet-K GRIFFON W-3228C |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON W-2015K | від 6 037 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2015C | від 9 423 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315E | від 13 622 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315C | від 10 210 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319K | від 4 200 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319KC | від 8 490 грн. | 18 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319E | від 7 508 грн. | 25 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319C | від 10 473 грн. | 14 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219K | від 9 617 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219KC | від 10 992 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219E | від 15 559 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219C | від 12 546 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228K | від 6 117 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228KC | від 11 868 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228E | від 16 614 грн. | 24 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228C | від 12 992 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →