Сейф Paritet-K GRIFFON W-3228E
Відео 1Фото 22 |
Paritet-K GRIFFON W-3228E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paritet-K GRIFFON W-3228E
Усі ціни 22 →Сейф Griffon W.3228.E | 19 650 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3228.E | 17 851 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3228.Е | 18 990 грн. |
Сейф GRIFFON W.3228.E | 16 614 грн. |
Сейф вбудований WL.3228.E Griffon W.3228.E | 16 899 грн. |
ще 17 пропозицій
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель GRIFFON W3228K — тип замку-ключовий
- Модель GRIFFON W3228E — тип замку-електронний
- Модель GRIFFON W3228C — тип замку кодовий механічний
- Модель GRIFFON W3228KC — тип замку-ключовий і кодовий механічний
Модификації Paritet-K GRIFFON W-3228E
Ціни на Paritet-K GRIFFON W-3228E |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON W-2015K | від 5 486 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2015C | від 9 263 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315E | від 12 690 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315C | від 10 037 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319K | від 4 128 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319KC | від 6 750 грн. | 18 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319E | від 7 379 грн. | 25 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319C | від 10 473 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219K | від 9 454 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219KC | від 8 740 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219E | від 15 559 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219C | від 12 546 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228K | від 6 012 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228KC | від 9 436 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228E | від 15 623 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228C | від 11 807 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →