Парктронік ParkCity Kiev 818/302L
ParkCity Kiev 818/302L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ParkCity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ParkCity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ParkCity Kiev 818/302L
Усі ціни 70 →ParkCity Kiev 818/302L Black | 3 474 грн. |
Парктронік ParkCity Kiev 818/302L білий | 4 000 грн. |
Парктроник ParkCity Kiev 818/302l черный | 3 340 грн. |
Парктронік ParkCity Kiev 818/302L silver | 4 099 грн. |
Парктроник Parkcity Kiev 818/302L Black (matte) | 4 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відсутнє регулювання підсвічування дисплея, тобто при кожному натисканні на гальмо він автоматично вмикається (згідно з інструкцією з встановлення), а в темний час доби це дуже сліпить немає Включається не при виявленні перешкоди, а при натисканні педалі гальма |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →