Ручка Parker IM Core T321 Black GT (1931659)
Фото 19 |
Parker IM Core T321 Black GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker IM Core T321 Black GT
Усі ціни 12 →Роллерная ручка Parker IM Black GT New (черный/золото) 22 022 | 2 710 грн. |
Ручка PARKER IM Black позол. рол. (22 022) | 2 499 грн. |
Роллер Parker IM 17 Black GT RB (22 022) 22 022 | 2 710 грн. |
Ролер Parker IM 17 Black GT RB (22 022) 22 022 | 2 711 грн. |
Parker Ролер Parker IM 17 Black GT RB (22 022) 22 022 | 2 710 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →