Ручка Parker Jotter K63 Stainless Steel GT (1953182)
Фото 3 |
Parker Jotter K63 Stainless Steel GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Jotter K63 Stainless Steel GT
Усі ціни 10 →Ручка кулькова Parker JOTTER Stainless Steel GT BP Чорний Кролик 16032Z204 | 1 013 грн. |
Ручка кулькова Parker JOTTER Stainless Steel GT BP Герб України 16032T005b | 1 013 грн. |
Кулькова ручка Parker JOTTER 17 SS GT BP сріблястий корпус (16 032) | 1 013 грн. |
Ручка кулькова Parker JOTTER Stainless Steel GT BP Прапор синьо-жовтий 160 | 1 013 грн. |
Ручка кулькова Parker JOTTER Stainless Steel GT BP Герб України жовто-сині | 1 013 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →