Ручка Parker Urban Core F309 Muted Black CT (1931592)
Фото 5 |
Parker Urban Core F309 Muted Black CT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Urban Core F309 Muted Black CT
Перьевая ручка Parker Urban Muted Black CT F New (матово-черный/хром) 30 1 | 4 295 грн. |
Пір'яна ручка Parker URBAN 17 Muted Black CT FP F 30111 | 4 295 грн. |
Ручка перова Parker Urban Muted Black CT FP F 30 111 | 3 865 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →