Ручка Parker Urban Core K309 Muted Black GT (1931576)
Фото 4 |
Parker Urban Core K309 Muted Black GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Urban Core K309 Muted Black GT
Усі ціни 14 →Ручка шариковая Parker URBAN 17 Muted Black GT BP (30 035) 30 035 | 2 188 грн. |
Ручка кулькова Parker URBAN 17 Muted Black GT BP (30 035) 30 035 | 2 189 грн. |
Parker Ручка кулькова Parker URBAN 17 Muted Black GT BP (30 035) 30 035 | 2 188 грн. |
Кулькова ручка URBAN 17 Muted Black GT BP Тризуб на торці Слава Україні | 2 188 грн. |
Ручка кулькова Parker URBAN 17 Muted Black GT BP Тризуб на торці 30 035TR | 2 188 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →