Фен PARLUX Advance Light
Відео 2Фото 10 |
PARLUX Advance Light |
|
Досить прогресивна модель фена, насамперед відрізняється великою кількістю функцій і можливостей регулювання, завдяки чому виріб може послужити відмінним придбанням для чутливих волосся. Так, PARLUX Advance Light має два передвстановлених режиму потужності і відразу чотири режиму для регулювання температури охолодження — за традицією, панель управління розміщена на ручці. Крім цього, телефон оснащений насадкою-концентратором, яка дозволяє створювати спрямований потік повітря для більш ефективної сушки окремих пасом. Серед додаткових можливостей варто відзначити функцію сушіння холодним повітрям, іонізації, а також автоматичне вимкнення приладу; останнє особливо стане в нагоді тим, хто іноді забуває електроприлади ввімкненими без нагляду. Також на рукоятці є спеціальна петля для того, щоб вішати пристрій на стіну, а ще одним корисним перевагою є довгий триметровий шнур.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PARLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PARLUX.
Купити PARLUX Advance Light
Усі ціни 8 →Parlux Advance Light фен для волосся White 1 кс | 5 920 грн. |
Parlux Advance Light Ionic+Tłumik | 8 148 грн. |
Фен для волосся Parlux Advance Light Red | 5 695 грн. |
Parlux Advance Light фен для волосся Red 1 кс | 5 920 грн. |
Parlux Advance Light фен для волосся Black 1 кс | 5 920 грн. |