Камера відеоспостереження Partizan IPD-5SP-IR
Partizan IPD-5SP-IR |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan IPD-5SP-IR
Усі ціни 16 →Видеокамера-IP Partizan IPD-5SP-IR 4K v2.0 8.0MP | 6 570 грн. |
5.0MP IP камера IPD-5SP-IR Full Colour SH | 5 660 грн. |
Видеокамера IP Partizan IPD-5SP-IR Full Colour 1.0 Cloud | 5 430 грн. |
Видеокамера-IP Partizan IPD-5SP-IR Full Colour 1.0 Cloud 5.0MP | 5 430 грн. |
Видеокамера Partizan IPD-5SP-IR Starlight 2.0 Cloud | 4 810 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →