Пальник Parweld PRO 1500-30E
Parweld PRO 1500-30E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parweld 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parweld.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parweld PRO 1500-30E
Горелка для полуавтоматической сварки Parweld PRO-1500, 3м PRO.150030ER | 2 099 грн. |
Зварювальний пальник Parweld PRO-1500 | 2 160 грн. |
Зварювальний пальник Parweld PRO-1500 (4 кнопки) | 2 760 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель 1500-30ER - довжина шланга-3 м
- Модель 1500-40ER - довжина шланга-4 м
- Модель 1500-50ER - довжина шланга-5 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →