SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ
Відео 12Фото 5 |
Patriot Memory P300P1TBM28 |
|
Висока для свого класу швидкість читання і запису. Солідний показник IOPS. Двоядерний контролер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ
Усі ціни 48 →Patriot P300 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P1TBM28) P300P1TBM28 | 2 625 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P1TBM2 | 2 433 грн. |
SSD диск Patriot P300 1TB M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P300P1TBM28) P300 | 2 504 грн. |
Patriot P300 1 Tb (P300P1TBM28) | 2 358 грн. |
Patriot P300 1 Tb (P300P1TBM28) | 2 292 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Ціна та якість Чи не знайшов. користуюся Patriot Memory P300P256GM28 кілька місяців |
бравши на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки чекавши чогось гіршого, бравши за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 499 грн. | 59 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 775 грн. | 73 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 1 280 грн. | 66 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 2 276 грн. | 49 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 4 055 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Швидкість відповідає заявленим даним.