Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G240081S
Patriot Memory PSD48G240081S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G240081S
Усі ціни 45 →Модуль пам`яті SO-DIMM 8GB/2400 DDR4 Patriot Signature Line (PSD48G240081S | 669 грн. |
Память для ноутбуків Patriot 8 GB DDR4 2400 MHz Signature Line (PSD48G2400 | 1 156 грн. |
Patriot 8 Gb DDR4 2400 MHz Signature Line (PSD48G240081S) | 754 грн. |
Patriot 8 Gb DDR4 2400 MHz Signature Line (PSD48G240081S) | 750 грн. |
Пам'ять для ноутбука SO-DIMM DDR4 8 Gb (2400 MHz) Patriot (PSD48G240081S) | 730 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G240081S | від 669 грн. | 46 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G266681S | від 595 грн. | 58 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x8Gb PSD48G320081S | від 760 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →